ورود/عضویت سبد خرید  

سوالات متداول:

1- آیا محصولات شرکت مهرگان نیک دارای مجوزهای وزارت بهداشت هستند؟

بله، تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت مهرگان نیک دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو می باشند. تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران معرض شده و یکی از ملزومات این کار داشتن مجوز های لازم و تایید صحت شده است.

2-آیا محصولات شرکت مهرگان نیک گیاهی هستند؟

تمامی محصولات شرکت مهرگان نیک، گیاهی و یا جانوری است فرایند تولید آنها در مجهزترین کارخانجات داخلی مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. این محصولات به دلیل طبیعی بودن بالاترین سازگاری را با بدن انسان دارند و در عین حال هیچگونه عوارض جانبی هم ندارند. همچنین شما می توانید تمامی فیلم های پخش شده در صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران در خصوص محصولات ارائه شده شرکت مهرگان نیک از اینجا ملاحظه فرمایید.

3-محصولات شرکت مهرگان نیک تولید کدام کشور است؟

تمامی محصولات شرکت مهرگان نیک تولید کارخانجات بزرگ و مجهز ایرانی است. این افتخار ماست که محصولاتی با کیفیت و البته ایرانی برای مصرف داخلی و خارجی ارائه می کنیم.

4- نحوه مصرف این محصولات چگونه است؟

شرکت مهرگان نیک جهت رفاه حال همه هموطنان و کسانی که از محصولات این شرکت استفاده می کننداز طرق مختلف با مشتریان خود در ارتباط است. شما می توانید با استفاده از یکی از راه های زیر نسبت به مزایا، نحوه مصرف و دوره های درمانی اطلاعات کسب نمایید:

- مشاوره تلفنی :

شما میتوانید با ارسال سوال خود به سامانه پیامکی 20005588 منتظر کارشناسان ما باشید تا با شما تماس بگیرند و یا با شماره های
021-44480672
021-44627348
021-44627341
021-44627306
021-44802782

تماس حاصل فرمایید.

- کانال تلگرام

شما می توانید با عضویت در کانال طبیعت درمانی و ارتباط با ادمین نسبت به طرح سوال و اخذ جواب اقدام فرمایید.

- ارسال ایمیل :

شما می توانید درخواست خود را از طریق ایمیل به آدرس info@tabiatkade.ir ارسال فرمایید تا در پاسخ مطاب و راهنمایی های مربوطه را دریافت فرمایید.

- دانلود بروشور نحوه استفاده :

شما همچنین می توانید در قسمت توضیحات کامل محصول مورد نظر نسبت به مطالعه روش استفاده و یا دانلود فایل مربوطه اقدام فرمایید.

5- نحوه خرید محصولات به چه شکل است ؟

در راستای ترویج فرهنگ سازی استفاده از محصولات طبیعی شرکت مهرگان نیک روش های مختلف راجهت تهیه محصول فراهم دیده است.
- خرید به صورت آنلاین و پرداخت آنلاین
- خرید به صورت پرداخت در محل
- خرید به صورت تلفنی و پرداخت کارت به کارت
- خرید به صورت تلفنی و پرداخت در محل

بدیهی است در صورت خرید به صورت آنلاین می توانید از تخفیف های قابل توجه برخوردار گردید. جهت دریافت کد تخفیف می توانید با عضویت در کانال تلگرام ویا ارسال ایمیل به info@tabiatkade.ir با موضوع خرید آنلاین و در خواست کد تخفیف اقدام فرمایید.


6-چطور ار تخفیفات شگفت انگیز طبیعتکده استفاده کنم؟

طبیعتکده به مناسبت های مختلف اقدام به اجرای طرح های شگفت انگیزی می نماید. نحوه تهیه کدهای تخفیف و زمان اطلاع رسانی به صورت ایمیلی و یا در کانال تلگرام قابل مشاهده می باشد.شما هم می توانید در مورد این صفحه نظرتان را ارائه نمایید

نام شما:

نظر شما: